Oferty pracy

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy sprawdzonych specjalistów, ale także młodych, ambitnych ludzi, którzy chcieliby w naszej firmie rozwijać swoją karierę. Wszyscy nasi pracownicy otrzymują wsparcie w zakresie podnoszenia i rozwijania swoich umiejętności zawodowych oraz budowania swojej pozycji na rynku zarządzania nieruchomościami.

Stawiamy na osoby posiadające :

  • świadomość znaczenia, jakie ma dla naszych Klientów jakość świadczonych usług
  • duże zdolności komunikacyjne i wysoką kulturę osobistą
  • elastyczne i twórcze podejście do rozwiązywania konfliktów
  • umiejętność pracy w zespole, zdolność do pracy w warunkach stresu i pod presją czasu

Aktualnie poszukujemy:

Administratorów nieruchomości

Obowiązki:

  • Kontrola stanu technicznego i estetycznego budynków, codzienny kontakt z firmami prowadzącymi bieżącą obsługę nieruchomości, weryfikacja jakości pracy podwykonawców
  • Koordynacja usuwania usterek i awarii na terenie nieruchomości wspólnej – współpraca z Zarządem wspólnoty i podwykonawcami
  • Raportowanie po każdej awarii
  • Zbieranie ofert na usługi związane z utrzymaniem nieruchomości
  • Utrzymywanie codziennych kontaktów z Zarządem Wspólnoty i mieszkańcami,
  • Prowadzenie korespondencji z właścicielami mieszkań na terenie obsługiwanej wspólnoty,
  • Roznoszenia materiałów dotyczących funkcjonowania Wspólnoty – nadzór nad terminowością dostarczenia korespondencji poszczególnym właścicielom, roznoszenie ogłoszeń i innej korespondencji,
  • Zbieranie podpisów pod uchwałami na podstawie pełnomocnictwa Zarządu Wspólnoty,
  • Uczestnictwo w okresowych spotkaniach z Zarządem Wspólnoty oraz zwoływanych zebraniach okresowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub pokrewnym, związanym z prowadzeniem biura
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • doskonała organizacja pracy
  • biegła znajomość pakietu MsOffice

W zamian oferujemy:

  • pracę w dynamicznym, ambitnym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i dopiskiem:  „Administrator” na adres e-mail: praca@bernnieruchomosci.pl
Prosimy o załączenie klauzuli poufności o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883).”

Księgowy ds. Nieruchomości

Wymagania:

  • wiedza teoretyczna i praktyczna na temat obsługi ekonomiczno-finansowej nieruchomości mieszkalnych
  • znajomość zasad prowadzenia ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych
  • znajomość zasad rozliczeń mediów
  • umiejętność biegłego posługiwania się komputerem i bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office
  • znajomość zasad funkcjonowania programów finansowo-księgowych (preferencje dla osób ze znajomością programów do obsługi nieruchomości)

Mile widziane:

  • posiadanie licencji MF
  • znajomość obsługi programu SŁONIe, firmy ZUI MIESZCZANIN

Cechy kandydata:

  • odpowiedzialność i samodzielność
  • bardzo duża dokładność i zaangażowanie w wykonywane zadania

W zamian oferujemy :

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • wysokość wynagrodzenia uzależniona od ilości i wielkości obsługiwanych nieruchomości
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pracę w profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego wraz z informacją na temat oczekiwanego wynagrodzenia netto i dopiskiem:  „Księgowy” na adres e-mail: praca@bernnieruchomosci.pl